0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Manchester United
۰
۱
Leeds United
inprogress
۲۳:۳۰
  World FIFA Club World Cup
Al Ahly Cairo
۰
۲
Real Madrid
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany DFB Pokal
VfL Bochum
۰
۰
Borussia Dortmund
inprogress
۲۳:۱۵
FC Nurnberg
۲
۱
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۲۰:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Gol Gohar
۱
۱
Mes Kerman FC
Finished
۱۶:۰۰
Havadar SC
۰
۱
Tractor Sazi FC
Finished
۱۴:۰۰
Zob Ahan
۱
۱
Malavan
Finished
۱۵:۰۰
Sanat Naft
۱
۲
Perspolis Teheran
Finished
۱۸:۰۰
  France Coupe de France
Olympique Marseille
۰
۰
Paris Saint-Germain FC
inprogress
۲۳:۴۰
Olympique Lyonnais
۳
۲
OSC Lille
Finished
۲۰:۴۵
A.J. Auxerre
۲
۳
Rodez Aveyron
Finished
۲۰:۴۵
Vierzon
۰
۱
Grenoble Foot 38
Finished
۲۰:۴۵
FC Toulouse
۳
۱
Stade de Reims
Finished
۲۰:۴۵
Paris FC
۱
۲
Annecy FC
Finished
۲۰:۴۵
Angers SCO
۱
۲
FC Nantes
Finished
۲۰:۴۵
  Netherlands KNVB Cup
Feyenoord Rotterdam
۰
۰
NEC Nijmegen
inprogress
۲۳:۳۰
SV Spakenburg
۱
۰
Katwijk
inprogress
۲۲:۳۰
PSV Eindhoven
۳
۱
FC Emmen
Finished
۲۱:۱۵
  England FA Cup
Sunderland
۰
۱
Fulham
inprogress
۲۳:۱۵
  Kuwait Premier League
Al Kuwait
۲
۱
Al Sahel Abu Halifa
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
HJK Helsinki
۵
۲
FC Lahti
Finished
۱۴:۰۰
  Portugal Taca de Portugal
Famalicao
۴
۱
Belenenses
inprogress
۲۲:۱۵
  Mexico Liga de Expansion
Raya2 Expansion
۲
۰
CA La Paz
Finished
۰۲:۳۵
Cimarrones de Sonora
۰
۱
Coyotes de Tlaxcala
Finished
۰۶:۳۵
Leones Negros Guadalajara
۱
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۶:۳۵
Cancun FC
۱
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۵
  Scotland Challenge Cup
Dundee FC
۲
۰
Raith Rovers
inprogress
۲۳:۱۵
  Spain Primera Division Women
UD Granadilla Tenerife (W)
۱
۱
Real Madrid (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Cyprus 1. Division
Pafos FC
۱
۰
AEL Limassol
Finished
۲۰:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group A
Esperance Tunis
۲
۰
ES Hammam Sousse
Finished
۱۶:۳۰
Stade Tunisien
۲
۱
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
ES Sahel
۰
۲
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
CS Sfaxien
۲
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Mineiro 1
Cruzeiro MG
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۴:۰۰
Athletic Club MG
۱
۱
America Mg
Finished
۰۲:۳۰
  India I-League
Neroca FC
۱
۰
Kenkre
Finished
۱۴:۳۰
Real Kashmir FC
۴
۲
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۲:۰۰
  India Indian Super League
East Bengal FC
۳
۳
Northeast United FC
Finished
۱۷:۳۰
  South America Copa Libertadores
Sport Huancayo
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
  World Friendly Club Matches
SV Stripfing/Weiden
۲
۳
Floridsdorfer AC
Finished
۱۹:۰۰
SK Lisen
۲
۲
MFK Kosice
Finished
۱۶:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۴
۰
FK Sarajevo
Finished
۱۸:۰۰
IFK Norrkoping
۱
۲
Viborg FF
Finished
۱۸:۳۰
SV 1898 Unter Flockenbach
۰
۱
TSG Weinheim
inprogress
۲۲:۰۰
NK Dubrava Zagreb
۳
۰
NK Radnik Sesvete
Finished
۱۶:۳۰
FC Petrzalka 1898
۱
۲
ASV Siegendorf
Finished
۱۸:۳۰
Brabrand IF
۲
۰
Young Boys FD
Finished
۲۰:۰۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۴
۱
SR Donaufeld
Finished
۲۰:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۴
۰
AFC Progresul Spartac Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
FK Riteriai
۳
۰
DFK Dainava Alytus
Finished
۱۳:۳۰
Landskrona Bois
۱
۰
B93 Kopenhagen
Finished
۱۶:۳۰
NK Granicar Zupanja
۱
۴
NK Zrinski Jurjevac
Finished
۱۹:۳۰
Niedernhausen 1913
۲
۳
FC Eddersheim
Finished
۲۲:۰۰
GKS Jastrzebie
۲
۲
Garbarnia
Finished
۱۶:۳۰
Piast Zmigrod
۱
۱
Polonia Nysa
Finished
۲۰:۳۰
Hadamar
۳
۵
TUS Koblenz
Finished
۲۱:۳۰
FC Paradiso
۴
۱
FC Mendrisio-Stabio
inprogress
۲۲:۰۰
MKF Chrudim
۰
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۳:۳۰
FK Neptunas Klaipeda
۱
۱
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۵:۳۰
Negeri Sembilan
۲
۰
Perak
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Hostoun
۲
۵
FK Chlumec
Finished
۲۰:۴۵
Nurnberg II
۶
۲
DJK Gebenbach
Finished
۲۱:۰۰
Torpedo Moskva
۱
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۲:۰۰
FK Prva Iskra Baric
۰
۲
Kustosija
Finished
۱۳:۳۰
CS Soimii Lipova
۲
۳
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۴:۰۰
FC Minsk
۱
۱
Energetik-BGU
Finished
۱۴:۳۰
FC Lokomotivi Tbilisi
۱
۴
Kakheti Telavi
Finished
۱۴:۳۰
Banik Ostrava B
۴
۴
SK Kvitkovice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trajal
۲
۰
Buducnost Popovac
Finished
۱۵:۳۰
FK Zalgiris Vilnius
۰
۰
PFK Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
OFK Vrsac
۲
۱
FK Omladinac Novi Banovci
Finished
۱۵:۳۰
FK Skopje
۱
۳
FK Vardar Skopje
Finished
۱۶:۳۰
SV Stuttgarter Kickers
۲
۰
FC Normannia Gmund
Finished
۲۱:۳۰
Borussia Freialdenhoven
۳
۱
SV Helpenstein
inprogress
۲۲:۳۰
  Indonesia Liga 1
RANS Nusantara
۱
۲
Arema Malang
Finished
۱۱:۳۰
Dewa United FC
۱
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۱:۳۰
  Brazil Matogrossense
CE Dom Bosco
۲
۱
Luverdense
Finished
۰۲:۳۰
  Italy Coppa Italia Women
AS Roma (W)
۲
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۷:۰۰
AC Milan (W)
۱
۱
Fiorentina (W)
Finished
۱۵:۰۰
Internazionale Milano (W)
۴
۴
Sampdoria (W)
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
۳
۰
Chievo Verona (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Bahrain Premier League
Al Riffa
۳
۰
Bahrain SC
Finished
۱۸:۱۵
Sitra
۱
۰
Al-Muharraq
Finished
۱۸:۱۵
Al-Ahli Manama
۱
۰
East Riffa
Finished
۲۱:۱۵
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Hadera
۱
۱
Maccabi Haifa FC
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۲۱:۱۵
  Brazil Carioca 1
Nova Iguacu FC
۰
۲
CR Vasco da Gama RJ
Finished
۰۳:۴۰
  Italy Serie D, Girone D
Giana Erminio
۰
۲
Ravenna Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AC Pistoiese
۲
۰
AC Prato
inprogress
۲۲:۱۵
Salsomaggiore
۱
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۷:۰۰
AC Forli
۲
۱
Bagnolese
Finished
۱۷:۰۰
Athletic Carpi FC 1909
۲
۰
Aglianese
Finished
۱۷:۰۰
United Riccione
۲
۰
US Corticella
Finished
۱۷:۰۰
Correggese
۰
۰
Lentigione Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Fanfulla Cavenago
۱
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۷:۰۰
Mezzolara
۱
۳
Sammaurese
Finished
۱۷:۰۰
Crema 1908
۰
۱
Scandicci
Finished
۱۷:۳۰
  Australia A-League Women
Western United FC (W)
۰
۲
Newcastle Jets (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Afogados da Ingazeira
۰
۱
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
Caruaru City FC
۲
۳
Maguary PE
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Baiano 1
Jacobinense EC
۰
۲
Juazeirense
Finished
۰۱:۴۵
Itabuna BA
۱
۱
Doce Mel
Finished
۰۴:۰۰
  Hungary Hungary Cup
Monori SE
۱
۵
Paksi FC
Finished
۱۵:۳۰
Erzsebeti SMTK
۰
۱
Kisvarda FC
Finished
۱۵:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۲
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۵:۳۰
Gyori ETO FC
۱
۲
Debreceni VSC
inprogress
۲۱:۳۰
Ivancsa Kse
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Primavera Cup
Fiorentina U19
۱
۰
Atalanta U19
Finished
۱۶:۳۰
  Europe UEFA Youth League
MTK Budapest U19
۰
۱
AFC Ajax U19
Finished
۲۰:۳۰
Genk U19
۱
۰
Juventus U19
Finished
۱۸:۳۰
HNK Hajduk Split U19
۱
۰
Shakhtar Donetsk U19
Finished
۲۰:۳۰
Panathinaikos U19
۰
۱
Porto U19
Finished
۲۰:۳۰
FC Rukh Lviv U19
۲
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۶:۳۰
AZ Alkmaar U19
۵
۰
Eintracht Frankfurt U19
Finished
۲۰:۳۰
  Azerbaijan 1. Division
Qarabağ FK II
۱
۲
Araz FK
Finished
۱۳:۳۰
Zaqatala
۲
۲
Moik Baku
Finished
۱۳:۳۰
  Thailand FA Cup
Uthai Thani FC
۱
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Police Tero FC
۲
۱
Sisaket United
Finished
۱۳:۳۰
Phrae United
۲
۱
Prime Bangkok
Finished
۱۳:۳۰
Chiangrai United FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
Phitsanulok FC
۱
۲
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۰
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۴
۰
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۳۰
Nakhon Ratchasima
۵
۱
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۳۰
  World Premier League International Cup
Everton U21
۱
۰
GNK Dinamo Zagreb U21
inprogress
۲۲:۳۰
Crystal Palace U21
۱
۱
SC Braga U21
inprogress
۲۲:۳۰
Brighton & Hove Albion U21
۰
۰
Sparta Prague U21
inprogress
۲۳:۰۰
  Portugal U23 League
Maritimo U23
۳
۰
Rio Ave U23
Finished
۱۸:۳۰
Gil Vicente FC U23
۲
۱
CD Mafra U23
Finished
۱۹:۳۰
Portimonense U23
۱
۱
Leixoes U23
Finished
۱۸:۳۰
SC Farense U23
۱
۱
Sporting Lisboa U23
Finished
۱۸:۳۰
  Scotland Premier League Women
Hearts (W)
۰
۱
Glasgow City (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Aberdeen (W)
۰
۱
Dundee United WFC (W)
inprogress
۲۳:۰۰
Spartans FC (W)
۰
۰
Celtic FC (W)
inprogress
۲۳:۱۵
Partick Thistle (W)
۰
۰
Hamilton Academical FC (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al-Orubah
۰
۱
Al-Quadisiya
Finished
۱۶:۳۰
Ohod Madinah
۲
۲
Al Jabalain
Finished
۱۶:۴۰
Al Akhdoud
۱
۲
Al Riyadh
Finished
۱۶:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Osun Babes (W)
۲
۰
Heartland Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Rivers Angels (W)
۱
۱
Royal Queens (W)
Finished
۱۸:۳۰
Abia Angels FC (W)
۱
۲
Nasarawa Amazons (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Derthona FBC
۰
۱
AC Bra
Finished
۱۷:۰۰
Pinerolo
۰
۰
GS Castanese
Finished
۱۷:۰۰
USD Castellanzese
۰
۴
Sestri Levante
Finished
۱۷:۰۰
Asti
۲
۱
Sanremese
Finished
۱۷:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
۰
۲
US Fezzanese
Finished
۱۷:۰۰
Chisola
۰
۰
AC Legnano
Finished
۱۷:۰۰
  Vietnam V-League
Da Nang
۰
۱
Nam Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Becamex Binh Duong FC
۱
۱
Hoang Anh Gia Lai
Finished
۱۳:۳۰
TP Ho Chi Minh
۰
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۴۵
  Brazil Paulista Serie A1
Mirassol FC
۴
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۲:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
ASD Vastese Calcio 1902
۰
۰
Porto D'Ascoli
Finished
۱۷:۰۰
  South Africa NedBank Cup
Supersport United
۱
۲
Dondol Stars FC
Finished
۲۱:۰۰
Sekhukhune United
۶
۰
Liver Brothers
Finished
۲۱:۰۰
  Qatar Reserve League
Al Rayyan SC U23
۳
۲
Al-Shamal U23
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Brasiliense
SE Gama
۰
۱
Real FC
Finished
۲۱:۳۰
Capital Brasilia CF
۰
۰
Brasiliense FC
inprogress
۲۲:۰۰
Ceilandia EC
۳
۰
Paranoa EC
inprogress
۲۲:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Apollon Paralimniou
۰
۱
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Byron Kavala
۱
۱
Nestos Chrisoupolis
Finished
۱۶:۳۰
Doxa Dramas
۰
۰
Pandramaikos
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras
۱
۱
Panthrakikos
Finished
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
Vironas Kavalas
۰
۰
Nestos Chrisoupolis
Cancelled
۱۶:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
Carl Zeiss Jena (W)
۱
۳
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Egypt Division 2
Al Olympi
۱
۱
El Hammam
Finished
۱۶:۳۰
Tanta
۲
۰
Al Masry Salloum FC
Finished
۱۶:۳۰
Alexandria Sporting Club
۳
۱
El Mansoura
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Cearense 1
FC Atletico Cearense
۱
۱
Maracana EC
Finished
۰۴:۰۵
Caucaia
۲
۰
Pacajus
Finished
۰۴:۰۵
Ceara CE
۲
۱
Fortaleza CE
Finished
۰۴:۰۵
Iguatu CE
۲
۱
Ferroviario
Finished
۰۴:۰۵
  Portugal Taca da Liga Women
Famalicao (W)
۲
۱
Braga (W)
Finished
۱۴:۳۰
Sporting (W)
۰
۰
SL Benfica (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Hong Kong Sapling Cup
Hong Kong U23 Football Team
۱
۲
Rangers
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 2
Elassonas
۰
۰
Pierikos
Finished
۱۶:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
Rejiche
۰
۲
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۲
۲
AS Slimane
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Beja
۲
۳
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۳
۴
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Division 1
USM Alger
۳
۰
RC Arba
Finished
۱۷:۳۰
  Costa Rica Primera Division
AD Municipal Grecia
۳
۴
Guadalupe FC
Finished
۲۰:۳۰
CS Herediano
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
Centro Esportivo Forca e Luz
۰
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Matonense SP
۳
۱
RB Brasil SP
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۲
۱
Desportivo Brasil
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۲
۰
GO Audax SP
Finished
۲۱:۳۰
  Scotland Lowland League
East Stirlingshire
۰
۰
East Kilbride
inprogress
۲۳:۱۵
Stirling University FC
۱
۰
Celtic B
inprogress
۲۳:۱۵
  Brazil Amazonense
Manaus FC
۰
۰
Rio Negro AM
inprogress
۲۳:۰۰
Manauara EC AM
۱
۱
Princesa Solimoes
inprogress
۲۳:۰۰
  Malta FA Trophy
Pieta Hotspurs FC
۰
۲
San Gwann FC
inprogress
۲۲:۰۰
FC Balzan
۰
۰
Birkirkara FC
Finished
۱۹:۳۰
  Kenya Premier League
Nairobi City Stars
۱
۲
Kenya Police FC
Finished
۱۳:۳۰
Sofapaka
۰
۱
Kenya Commercial Bank Nairobi
Finished
۱۵:۴۵
Kariobangi Sharks
۱
۳
Nzoia Sugar United
Finished
۱۳:۳۰
Ulinzi Stars
۱
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
Bandari FC
۱
۰
Kakamega Homeboyz
Finished
۱۵:۳۰
Gor Mahia
۲
۱
Tusker FC
Finished
۱۵:۳۰
Mathare United
۱
۰
Vihiga Bullets
Finished
۱۵:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Hawks FC
۰
۱
Wallidan
Finished
۱۹:۳۰
PSV Wellingara
۱
۲
Team Rhino FC
Finished
۱۹:۳۰
Real de Banjul FC
۵
۰
Samger FC
Finished
۱۹:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
Le Havre AC U19
۱
۴
Paris Saint-Germain U19
Finished
۱۷:۰۰
  Cameroon League Women
Authentic de Douala (W)
۰
۰
AS Awa FF (W)
Finished
۱۶:۰۰
Caiman Filles Douala (W)
۲
۱
Ngadeu (W)
Finished
۱۸:۰۰
  Colombia Primera B
FC Leones
۱
۱
Boca Juniors Cali
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Goiano 1
Vila Nova GO
۱
۰
Inhumas Esporte Clube
Finished
۰۲:۰۰
  England Southern League Premier Division South
Gosport Borough FC
۰
۱
Weston-super-Mare FC
inprogress
۲۳:۱۵
  Belgium Second Amateur Division VFV B
K Lyra-Lierse Berlaar
۰
۰
Belisia Bilzen
inprogress
۲۳:۰۰
  Wales Cymru North
Mold Alexandra
۰
۰
Holywell
inprogress
۲۳:۰۰
  England League Cup Women
Arsenal (W)
۰
۰
Manchester City (W)
inprogress
۲۲:۴۵
  Belgium Super League Women
Standard Liege (W)
۲
۰
Zulte-Waregem (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
۲
۱
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
inprogress
۲۲:۰۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
Escorpiones de Belen
۰
۰
Consultants Desamparados
inprogress
۲۲:۳۰
  Germany Regionalliga North
Teutonia Ottensen
۴
۰
KSV Holstein Kiel II
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Paulista Serie A2
Rio Claro SP
۱
۳
AA Ponte Preta
Finished
۲۱:۳۰
Juventus SP
۱
۲
Comercial SP
Finished
۲۱:۳۰
Monte Azul SP
۱
۳
Primavera SP
Finished
۲۱:۳۰
  Liberia FA Cup
Gardnersville FC
۱
۱
Tony FC
Finished
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches U19
Poland U19
۳
۲
Czech Republic U19
Finished
۱۵:۳۰
  Kenya Super League
Mombasa Elite
۳
۰
Silibwet
Finished
۱۳:۱۵
Mara Sugar FC
۱
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
Vihiga United
۲
۱
Kajiado
Finished
۱۵:۳۰
  Northern Ireland Premiership Development League
Cliftonville U20
۰
۰
Glenavon U20
inprogress
۲۳:۱۵
  Ireland Leinster Senior League
Malahide
۱
۰
Bangor Celtic FC
inprogress
۲۳:۱۵
  England Northern League Division One Midlands
Cambridge City FC
۰
۰
Hinckley LRFC
inprogress
۲۳:۱۵
  Brazil Catarinense 1
Barra FC
۲
۲
Avai
inprogress
۲۳:۰۰
  Belgium First Amateur Division
Royal Antwerp II
۰
۱
KVV Thes Sport
inprogress
۲۲:۳۰
Royal Knokke FC
۰
۱
URSL Vise
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Independiente FSJ
۱
۰
Aruko Sports Brasil
inprogress
۲۲:۰۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 3
Tilikratis
۲
۰
PO Fikis
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Elite One
Eding Sport FC
۱
۰
Cotonsport de Garoua
Finished
۲۰:۳۰
  England Central Reserve League
Huddersfield Reserves
۰
۳
Accrington Stanley Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 5
Agios Ierotheos
۱
۳
Thyella Diastavroseos
Finished
۱۶:۳۰
Fostiras FC
۱
۰
Aris Petroupolis
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
AC Sparta Prague (W)
۱
۳
GKS Katowice (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Iran 2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۴
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۴:۰۰
  Solomon Islands S-League
Honiara City FC
۱
۴
Solomon Warriors FC
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Porto Vitoria
۴
۰
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۱:۳۰
  Greece Gamma Ethniki, Group 4
Panargiakos
۴
۰
APS Patrai
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Amateur Cup
Aias Salaminas
۳
۰
AE Moschatou
Finished
۱۶:۴۵
  Germany Oberliga Bremen
Leher Bremerhaven
۰
۰
OSC Bremerhaven
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  England Championship Women
Bristol City (W)
۳
۱
London City Lionesses (W)
inprogress
۲۲:۱۵
  San Marino Coppa Titano
AC Libertas
۰
۰
SP Tre Penne
inprogress
۲۳:۱۵
Folgore / Falciano
۱
۰
SS Virtus
inprogress
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید